#1 2008-08-25 22:51:06

Collins

GM

PYTANIA SUGESTIE

Wszelakie pytania, sugestie itp sprawy zamieszczamy tutaj.





edit


Dobrze by było jak byś przez ten najbliższy post nie zaczął tam sieki. Pisz przebieg warty bez specjalnych akcji. taka sugestia, żeby ne było sieki jeszcze. pzdro:)

Offline

 

#2 2008-08-29 14:47:41

NoName

Użytkownik

Re: PYTANIA SUGESTIE

Spoko nie zamierzam. Za to mam pytanie.

Są Bandyci spoko. Są Mutole spoko. Tylko co jeszcze? Z jakimi jeszcze istotami możemy przypadkiem walczyć? Co jeszcze możemy spotkać na drodze? Ty się lepiej znasz, bo grałeś w takie rpg'i a ja nie więc weź jakiś link podeślij albo powypisuj coś. Chyba, że mamy zostać na samych takich humanoidalnych istotach.

POZDRO

Offline

 

#3 2008-08-29 14:56:14

Collins

GM

Re: PYTANIA SUGESTIE

Mutanci to takie wielkie mięsniaki okute w pancerze. mega killerzZ. bndyci normalne ludki. A są jeszcze wszelkiego rodzaju mutole w sensie zmienieni ludzie, zwierzęta, są radskorpiony wielkie na 2m, i są jeszcze szpony smierci, cos jak diabły to wyglląda. ze szponami ktorymi rozszarpują:P

Offline

 

#4 2008-08-29 15:58:18

NoName

Użytkownik

Re: PYTANIA SUGESTIE

Hahaha No ciekawe Dzięki

Offline

 

#5 2008-08-30 15:54:32

Collins

GM

Re: PYTANIA SUGESTIE

Ale żeś dal ciała z tą torbą:D LOL no jak mogli zapomnieć! jeszcze pozbierali więcej i wszystko zostało:D tak byśmy mieli już jakieś kałachy i coś na dalsza wędrówkę:D no ale fajnie, własnie o to chodzi, żeby były zdarzenia losowe i teraz trzeba kombinować co dalej.

Teraz włazimy do karczmy, pogadują, poznaja sierzanta i moga pogadac cos o małej osadzie bandytów dalej na północy. taka sugestia no ale nie koniecznie. Byle tylko nie posuwac akcji do przodu teraz, no i post sie konczy jak ida spac, poopisuj troche te pomieszczenia budynku zrob klimata w miescie:P jak co to dział "natchnienie"

a ten twoj En - LOL jak czytałem tą walke to cały czas przed oczami tylko widziałem go z tą kataną:D nic złego, ale on nigdy nie ciął tylko zawsze dźgał:D jak tego wielkiego w głowe 3 razy dźgał to już miałem banana:D


pzdr

Offline

 

#6 2008-08-31 02:05:31

NoName

Użytkownik

Re: PYTANIA SUGESTIE

A bo się czepiasz pisałem przecież, ze on nie jest dobrym strzelcem NO ale się postaram lepiej to urozmaicić.
Kurde, co do tej torby to faktycznie cholera zapomniałem o niej No co poradzę ??

Się poopisuje, się nie martw klimat będzie zachowany

Tylko właśnie. Co z dodatkowymi postaciami? Na biedę sami możemy stworzyć nowych członków jak nikt do nas nie dołączy... ;/

Bo w dwóch nie damy rady Już to była istna masakra z tymi Karmasami

A przy okazji jeszcze a propos walki. Nie bardzo wiedziałem, jak opisywać Collinsa w walce, dlatego akcja się toczy głównie przy Enie Sorka ;p


Ja mam jeszcze dwa konkretne pytania:

1. Jaka jest waluta? No i jaki jest jej kurs lub może jaka jest inflacja w sensie ile to jest dużo kasy a ile mało? Jakie są ceny itp. itd. Bo rozumiem, że najbiedniejsi wymieniac się mogą w sensie np. leki za broń itp. Ale co z tymi co mają kasę?

2. Jak Ty chcesz rozwiązac kwestie tych umiejętności? tzn. na razie oni mają po jednej, ale jak zdobywac nowe? Bo to się wiąże zapewne z jakimiś awansami ale nie jak konkretnie?

I nie martw sie juz wiem jak rowiązac kwestię zdobycia kasy na ekwipunek, ale zapewno się pokłucimy na jakiś czas

POZDRO

Ostatnio edytowany przez NoName (2008-08-31 15:14:48)

Offline

 

#7 2008-09-01 13:19:16

Collins

GM

Re: PYTANIA SUGESTIE

Kwestia umiejetnosci hmm... teraz tak mysle. Wydaje mi sie ze najlepiej byłoby w taki sposob, że kazdy jakby "rozdział" bedzie dawac jedną opcję do wykorzystania. teraz doszlismy tam gdzie mielismy to nam sie dodadzą kolejne. dalej pojdziemy gdzies do kolejndego miasta czy gdzies, jak dojdziemy to dostaniemy trzecia opcję a w drodze wykorzysta się ewentualnie tą drugą. Nie liczac pobocznych jakis wątkow bo juz obmyslam cos zeby poza główna wedrowka tez cos było.

Jesli chodzi o walute. Najczesciej wymiana, albo za wykonanie jakis przysług/zadań. Pieniadze hmm tez spotykane, przelicznik hmm mniej wiecej jak normalnie. z tym, że są warte wiecej, bo zadko spotykane. w sensie: za karabin jakis lepszy powiedzmy bys musiał zapłacic normalnie w wymianie 4 apteczki + pistolet z amunicją i jakiś nóż i to w przeliczeniu by było np (apteczki 4x 50$, pistolet 200$, nóz 75$ przyjmijmy) 475$, ale ze kasy brakuje w fizycznej formie to mozesz go kupic gotówka np stówe taniej. w ten sposob



a lepiej zeby nasze ludki sie nie klociły i zeby fabuła sie nie dzieliła na 2 równoległe

Offline

 

#8 2008-09-01 13:24:12

NoName

Użytkownik

Re: PYTANIA SUGESTIE

Czy się nie pokłócą to zależec będzie od Collinsa Stwierdziłem, że zostawię Tobie opinię na ten temat. Zreszta najpierw dopiszę swoja częśc a później się zobaczy.

Aha i jak bedziesz pisał to En niech nie powie wszystkiego o tej kasie. A Alex moze rano miec wiadomości o zabiciu jakiegos radnego miasta czy cos w tym stylu. Taka moja propozycja.

POZDRO

Jeszcze jedno. Usuń te zielone wpisy skoro z nich zrezygnowaliśmy bo tak nie wiadomo co to jest na chwile obecna, chyba ze jednak wracamy do tego.

Ostatnio edytowany przez NoName (2008-09-02 15:01:03)

Offline

 

#9 2008-09-02 15:01:30

Collins

GM

Re: PYTANIA SUGESTIE

Nie przeczytałem tego bo jak post edytowany, to nie wyswietla jako nowy, tak ze teraz we wszystkich działach jak ktos cos napisze to niech druga osoba chocby OK napisze pod tym.

No ja jestem za tym, że to czego by jedna postac o drugiej nie wiedziała to nie wie, dopoki tamta postac tego nie powie. Dla tego ja wiem skad ta kasa, ale collins nie. tak samo nie wie o tej masakrze w górach, co sobie en tylko myslał keidys i wposminał.  co do tego zabójstwa to chciałem zrobic sieke, ale sobie darowałem i tylko Enowi collins wyjasnia zeby uwazał na przyszłosc. pzdr

Offline

 

#10 2008-09-02 15:11:16

NoName

Użytkownik

Re: PYTANIA SUGESTIE

No spoko właściwie to tak chciałem, żeby to się nie rozniosło wielkim echem Tyle że dalej trzeba coś kombinowac. Właściwie teraz bedzie krótki post z kilkoma propozycjami moimi na dalszą drogę a Ty coś będziesz musiał wybierac jako dowódca, ale jak masz jakiś pomysł to też dopisz bo w naszej sytuacji (lub ich sytuacji jak kto woli ) każdy pomysł się przyda

POZDRO

I powstał kolejny post. Tym razem krótki bo pisany na szybko, ale i co więcej można było wymyślić? zresztą to Ty jesteś GM, więc popchnij to dalej wg planu wcześniejszego. Ja uważam jednak, że nie ma co się spieszyć z tym dotarciem do celu ostatecznego. Powinniśmy posiedzieć w tym mieście i poruszyć kilka pobocznych wątków. Można by też, tak mnie akurat naszło spotkać kogoś kto będzie chciał się pozbyć gniazda Karmasów i tam odzyskaliby swój sprzęt

A i np, szukając tych misji pobocznych może się okazać że za jakiś tydzień jedzie karawana do tego tam miasta. I naszym zadaniem byłoby np. jej ochrona a zapłatą sam transport. To wszystkie moje pomysły

POZDRO

Ostatnio edytowany przez NoName (2008-09-02 22:38:00)

Offline

 

#11 2008-09-08 10:44:00

Collins

GM

Re: PYTANIA SUGESTIE

Taka misja poboczna sie szykuje Niech twoj ludzik cos zaproponuje, chociaz tez juz mam plana... popchnij dalej, az do wieczorka kiedy mieliby sie spotkac za chwile. poopisuj troche jak tam chcesz porób klimata ewentualnie a jak bys czegos nie wiedział to najwyzej ten ziom alex potem wytłumaczy jak tam  ten oboz itd.

pzdr

Offline

 

#12 2008-09-09 13:57:11

NoName

Użytkownik

Re: PYTANIA SUGESTIE

No takie coś mi przyszło do głowy. Miejsce na zadania to z Wiedźmina tam tak to rozwiązali właśnie, ze była tablica ogłoszeń i jak ktoś miał jakąś misje to przyczepiał i potem się go szukało itd. bo chodzic i się pytac każdego co i jak to na łeb by można dostac opisując to a przeciez mamy 2050 ponad a nie czasy baldura

POZDRO

Offline

 

#13 2008-09-10 01:06:34

Collins

GM

Re: PYTANIA SUGESTIE

zajebisty post

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hardcore1998.pun.pl www.anime-plock.pun.pl www.witosa.pun.pl www.everquest.pun.pl www.mosina.pun.pl